נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4 מוצרים שמומלץ לרכוש לפני שמביאים חתול הביתה

4 מוצרים שמומלץ לרכוש לפני שמביאים חתול הביתה

כל מי שגדל עם חתולים יעיד על האושר הגדול שהם מכניסים לבית – ואין יותר כיף ומרגש מלהביא חתול חדש הביתה לחיק המשפחה. אך כמו עם כל בעל חיים אחר, צריך להתכונן כמו שצריך למאורע בשביל לאפשר הסתגלות חלקה וחסרת בעיות לחתול וגם לנוץ במאמר זה נספר לכם בדיוק מה אתם צריכים לרכוש עבור חתול חדש ומדוע. 

 

איך להתכונן להגעת חתול חדש הביתה

בשביל להפוך את ההסתגלות מהירה עבור כל בני הבית, חשוב לבצע תיאום ציפיות עם הילדים, ולהתכונן מבחינת ציוד שישנו בבית לקראת קבלת החתלתול החדש.

איך להתכונן להגעת חתול חדש הביתה 

אילו מוצרים מומלץ לרכוש לקראת הגעת החתול?

אז כשאתם מתכוננים להגעת החתול החדש הביתה, בין אם הוא גור או חתול בוגר, חשוב שיהיו לכם בבית כבר את המוצרים הבאים:

 

ארגז חול וחול לחתולים

כדי לשמור על סביבה היגיינית ובריאה לכולם, חשוב שלחתול תהיה עמדת שירותים משלו, בדמות ארגז צרכים. בארגז הזה הוא יעשה את ענייניו, ויכסה אותם על חול מיוחד. ישנם סוגים רבים של חול לחתולים, ותוכלו למצוא כאלו עם ניחוחות נעימים שמנטרלים את ריח הצרכים.

אילו מוצרים מומלץ לרכוש לקראת הגעת החתול

עמדת גירוד ציפורניים

כל מי שאי פעם גידל חתול יודע, שלמתוקים האלו יש ציפורניים חדות בטירוף שמפלחות את דרכן דרך כל חומר שהוא. בכדי לשמור על הבית שלכם וכל הרהיטים שבו במצב טוב ללא שריטות של חתול, כדאי שתרכשו מוצרים לחתולים שנועדו לנטרל את הבעיה, כמו עמדת גירוד או שיוף ציפורניים ייעדות, עליה החתול יוכל להתחרפן ללא השלכות לרהיטים שלכם. תוכלו למצוא משטחי גירוד במגוון של צורות וגדלים, שיתאימו למרחב הנתון שיש לכם בבית.

 

מזון וחטיפים

חטיפים הן דרך מעולה להרגיל את החתול שלנו לסביבה החדשה שלו, שכן הוא כנראה יגיע אליכם מפוחד וחששן – וזה לגמרי הגיוני וטבעי. בעזרת מזון כמו מזון לחתולים מרה חטיפים תוכלו לעזור לחתול להתרגל אליכם, לפנק אותו במשהו טעים שבריא לו לאכול, להביא לו תרופות במידת הצורך, ולאלף אותן ברמה מסוימת שתאפשר לכם לחיות איתו בנעימים.

 

כלי אוכל

בכדי לשמור על סביבה נקייה, נעימה ואסתטית בבית שלכם, חשוב שלחתול תהיה עמדת אכל מסודרת. בעמדה הזו חשוב שתכללו כלי אוכל איכותיים – אחד לאוכל ואחד למים, מחומרים עמידים שלא יחלידו, שניתן לשטוף בקלות במידת הצורך, ושיהפכו את האכלת החתול לחוויה נעימה ופשוטה ללא בלאגן שיצריך ניקיון לאחר מכן. חשוב שיהיה לשק האוכל של החתול שלכם קונטיינר משלו, כדי שתוכלו לאחסן אותו בצור הנוחה ולהימנע מריח חזק בבית.

 

לסיכום

חתלתול חדש הוא תמיד סיבה למסיבה, אך חשוב להתכונן בהתאם להגעה שלו ולאבזר את הבית עם כל הציוד הנדרש, כמו כלי אוכל, מזון, ארגז חול, וכמובן משטחי גירוד. תתחדשו!

4 מוצרים שמומלץ לרכוש לפני שמביאים חתול הביתה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא חתולים