נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
Search

המדריך האולטימטיבי לאימוץ כלב – כך תעשו את זה נכון

כלב מאומץ

כל מי שגדל עם כלב בבית בתקופת הילדות שלו, יודע איזו מתנה מדהימה הם לחיים שלנו. כלבים תמיד נכנסים לנו עמוק ללב, מעשירים את השגרה שלנו והופכים לחלק בלתי נפרד מהמשפחה שלנו. רק שחשוב להתכונן כמו שצריך לאימוץ של כלב חדש – כדי להעניק לו ולכם את תקופת ההסתגלות הטובה ביותר. תמיד רציתם לאמץ כלב? במאמר זה נספר לכם מהם השלבים בדרך אל אימוץ מוצלח.

 

איך מתכוננים להבאת כלב חדש הביתה?

כלבים הם באמת חבריהם הטובים ביותר של בני האדם. כל כלב שיצטרף לחיק המשפחה שלכם יהפוך חלק בלתי נפרד ממנה, יגדל לצד הילדים שלכם, ילווה אתכם בימים הכי קשים ויהיה חלק מהזכרונות הכי מתוקים שלכם. איך כדאי להתכונן להבאת כלב הביתה? מה חשוב לעשות? מה חובה לדעת מראש? איגדנו עבורכם את כל השלבים החשובים ממש כאן:

כלב ובעלים חדשים בבית

מבצעים מחקר מקדים על סוגי הגזעים

לפני שאנחנו מכניסים כלב הביתה, והופכים אותו לאחד מבני המשפחה – חשוב לדעת בדיוק איזה סוג של כלב זה יהיה. מה יהיו תכונות האופי שלו, רמת האנרגיה שלו, המזג שלו, אם הוא נמצא בסיכון לפתח מחלות מסוימות או בעיות כאלה ואחרות. ישנם גזעים מסוימים המתאימים יותר למשפחה עם ילדים, וישנם גזעים שיהיו נהדרים עבור זוג צעיר או רווק שחי לבדו. חשוב מאוד להבין מהו הגזע של הכלב אותו תכניסו לביתכם, כך תוכלו לקבל עליו כמה שיותר מידע מבעוד מועד.

 

בודקים איזה ביטוח בריאות יתאים לכלב שנצרף למשפחה

גזע הכלב משפיע בין השאר גם על סוג ביטוח הבריאות שנרכוש עבורו. גם אם אתם מחליטים להכניס הביתה כלב מעורב, חשוב לקבל עליו מידע בסיסי שיאפשר לנו לרכוש פוליסת ביטוח שתתאים לכל הצרכים שלו, המצב הפיזי שלו, הגיל שלו וכולי. כדי לבחור נכון ביטוח בריאות לכלב שלכם, השתמשו בכלי השוואה מתקדמים כמו doglife, שיעזרו לכם להשוות בין הפוליסות השונות, להבין מה הן מכסות בדיוק, מה יהיה גובה ההשתתפות העצמית שלכם ועוד. ככל שתגיעו עם יותר מידע על הפוליסה שאתם צריכים, כך תוכלו לבצע החלטה נבונה יותר עבור הכלב שלכם ולהעניק לו את כל מה שהוא יצטרך.

 

מחליטים על גודל הכלב

בהמשך לבחירת גזע הכלב או עירבוב הגזעיים שאתם מחפשים, חשוב להחליט מראש על גודל הכלב שיתאים בצורה הטוב היבותר לשגרת החיים שלכם, לאורח החיים שלכם וכמובן לדירה או לבית בוא אתם גרים. כלבים קטנים יתאימו למשפחות או רווקים הגרים בדירה במרכז העיר, אך עבור גזעים גדולים יותר או פעלתנים יותר עם רמות אנרגיה גבוהות – כדאי שיהיה בית גדול יותר, עם גינה או בקרבת מקום לפארק. גודל הכלב ישפיע רבות על כל ההתנהלות איתו בשגרה שלכם.

כלב מאומץ עם הילדים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בעלי חיים
5 חיות שנחמד לגדל בבית!
5 חיות שנחמד לגדל בבית!

הכנסת בעלי חיים לבתינו יכולה להיות חוויה מתגמלת ומספקת. לא רק שהם מספקים חברות, אלא שהם גם מציעים הזדמנות